Możliwości systemu i współpracy

Wiemy, że masz niewiele czasu. Chcemy się do Ciebie dopasować. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie 5 zupełnie różnych sposobów na to, jak możesz poznać system i naszą usługę. Marketing Automation ma służyć oszczędnościom czasowym i profesjonalizacji komunikatów, dlatego i my, nie chcemy zabierać więcej Twojego czasu niż potrzeba.

Prezentacja 1na1 w formie wideokonferencji

Umów spotkanie z naszym specjalistą (zwykle nie czekasz na nie dłużej niż 24h robocze), spotykacie się na wideokonferencji (Google Hangout), specjalista udostępnia swój pulpit i prezentuje Ci system wraz z jego możliwościami koncentrując uwagę na Twoich potrzebach. Indywidualna rozmowa dla potrzeb Twojego indywidualnego biznesu!

Webinar prezentujący system

Grupowe spotkanie kilku, kilkunastu osób na którym prezentujemy ogólne możliwości systemu. Ze względu na różne potrzeby każdej zainteresowanej osoby nie wchodzimy głęboko w szczegóły, ale mimo wszystko webinar pozwala ocenić warunki współpracy i możliwości systemu. Organizujemy je cyklicznie, raz lub dwa razy w miesiącu.

Rozmowa telefoniczna z przedstawicielem handlowym

Czasem potrzeba szybko zadać kilka pytań i nawiązać kontakt do utrzymania na przyszłość, jeśli potrzebujesz krótkiej rozmowy i samych konkretów, to zadzwoń!

Nasz konsultant odpowie na Twoje pytania, szybko przedstawi Ci ofertę cenową i zaproponuje korzystne warunki współpracy.

Prezentacja handlowa w formie PDF

Być może potrzebujesz pokazać system swojemu przełożonemu, który razem z Tobą podejmie decyzje o jego wdrożeniu i uruchomieniu w firmie, jeśli tak, to przygotowana prezentacja jest właśnie dla Ciebie! 

Wiemy, że potrzebne są dobre materiały do prezentacji, dlatego przygotowaliśmy je dla Ciebie!

Demo systemu

Jeśli chcesz obejrzeć system, samodzielnie i na spokojnie przejrzeć jego funkcje i możliwości, możemy udostępnić Ci w pełni funkcjonalne demo.